HRG seeria
HRX seeria
HRS seeria
Murutraktorid

HRG 536 VY

Izy
Lihtsalt kasutatav, hooldatav ja hoitav Izy on piisavalt vilgas, et ka kitsastel pindadel kiirete manöövritega hakkama saada. Tänu selle mahukale ja kergesti tühjendatavale kogumiskotile on Teil nüüd rohkem aega mugavalt maha istuda ja oma aeda nautida.

Izy muruniidukite omadused
Meie stiilseid, vastupidavaid ja kergesti kasutatavaid Izy mudeleid on nii lükatavaid kui ka iseliikuvaid. Valige mistahes mudel ja saate oma aiale kiiresti ideaalse välimuse anda.

Kuullaagrid nii esi- kui ka tagaratastel
Muruniiduki edasi-tagasi liigutamine ümber takistuste niites käib imelihtsalt.

Pressitud terasest lõikekorpus
Löögikindel ja kataforeesiga töödeldud, et hoida ära roostet, UV-kiirguse mõju ja kulumist. Värvitud keskkonnasõbraliku pulbervärviga.

Suure õhuvooluga kogumiskott
Eriline disain, mis tekitab kogumiskotis maksimaalse õhuvoolu, et muru kogumise tulemus oleks parem. Peenvõrguga, et tolmu kinni pidada.

Nutikast materjalist tera
Kui tera tabab takistust, läheb see murdumise asemel pigem väändesse. See nutikas tera tähendab madalamaid jooksvaid kulusid ja pikemat eluiga.

SMART Drive®
SMART Drive'i käigukast on üks paljudest Honda patentidest, revolutsiooniline kombinatsioon Honda uusimast iseliikuvast mehhanismist ja ergonoomilisest käigukangist. Mõeldud selleks, et saaksite liikumiskiirust vaid sõrmeliigutustega kontrollida ja sujuvalt muruniitmise kiirust reguleerida, et puude ümbert, aia, seinte ja lillepeenarde äärtest muru aina täpsemalt niita. Seda kasutades ei teki aeda manööverdamisel enam ka libisemisjälgi. Võrreldes tavalise muruniiduki käigukastiga käib siduri ühendamine soonte abil, nii et ei teki tunnet järsust sisse-väljalülitusest.

Versamow™ selektiivne multšimissüsteem

Roto-stop® – terade peatamise sidur
Roto-stop on üks paljudest Honda patentidest. See töötab sidurina ja saate sellega terad seisma ja jälle tööle panna vahepeal mootorit seiskamata. See toimib ka pidurina, et saaksite kogumiskotti tühjendada või murult takistusi eemaldada. Samuti saate seda kasutades ohutult ja lihtsalt pinnatud radasid ületada. Ohutus on Honda muruniidukite juures tähtsaimal kohal. Honda Roto-stop on muru- ja aiamasinate puhul ainulaadne, kõrgeima taseme omadus, mis tagab terade peatumise vähem kui kahe sekundiga (ka pärast kümneaastast kasutamist).

Automaatõhuklapp