MIIMO

MIIMO 40 Live

HRM 40 Live

Meie uus Miimo 40 Live teeb muru hooldamise lihtsaks ja annab sinu aiale puhta ja hooldatud ilme. Nutikas robotmuruniiduk arvutab välja aia suuruse, kaardistab aia planeeringu ning koostab niitmisgraafiku. Võimas masin suudab niita kuni 400 m2 alasid. Enam lihtsamat viisi aia aastaringseks korrashoiuks on raske leida.


Mii-monitor rakendus*

Meie nutitelefonirakendus võimaldab sul juhtida Miimo 40 Live niitmisharjumusi. Rakenduse abil näed, millal täpselt ja kui tihti niiduk planeerib muru niita, ning seejärel saad vastavaid seadeid vajadusel muuta sealtsamast, kus iganes sa parajasti viibid.


Loogiline niitmismuster


Miimo 40 Live  niidab muru süstemaatiliselt 5 m ribadena. Masin töötab tõhusalt ja naaseb kohe pärast niitmist dokkimisjaama.

Place & Mow


Place & Mow („paiguta ja niida“) funktsioon võimaldab sul niita ka neid spetsiifilisi väikseid alasid, millele Miimo 40 Live ei ole juurde pääsenud, näiteks aiamööbliga alad mõõtmetega 2 x 2 m2 või 3 x 3 m2


"Smart Timer* 

Miimo 40 Live arvestab niitmise planeerimisel ja ilmastikutingimustega, st see ei hakka niitma suures vihmasajus ega näiteks pärast põuaperioodi, kui muru ei ole saanud kasvada.

"Map & Mow"

Lihtsa seadistamisprotsessi abil kaardistab Miimo 40 Live sinu aia, arvutab seejärel aia suuruse ja koostab niitmisgraafiku. Masin teab, millal selle aku hakkab tühjenema ning naaseb alati õigeks ajaks dokkimisjaama laadima. Kui aku on laetud, jätkab masin niitmist samast kohast, kus see pooleli jäi.