MIIMO

HRM 3000 K1 E

Honda HRM 3000 on meie kõige uuem robotniiduk. See toob Teie aeda terve maailma jagu innovatsiooni ja võtab ära suure osa vaevast, mis kulub Teie muru täiuslikuna hoidmisele,  jättes rohkem aega tegeleda sellega, mida Te armastate.

Paindlikkus
Miimo laadimisjaama võite paigaldada oma aia kõige erinevamatesse kohtadesse, terrassi alla, heki taha, slime alt ära varjulisse kohta.

Juhtimine
Bluetooth™-ühendus on standardvarustuses ilma muude lisakomponentide paigaldamiseta. Nutitelefoni rakendus on loodud selleks, et saaksite muuta sätteid, lõikekõrgust, käivitada/seisata või kaugjuhtimispuldina kasutades Miimot juhtida. Teil on ligipääs taimerile, mis võimaldab konkreetsel kuupäeval Miimo murulõikamine
katkestada.

Kasutajasõbralik
Miimo teeb kõik võimaliku, et Teie elu lihtsustada. Kuna ta on veekindel, võib ta lõigata muru iga ilmaga, pesta saab teda voolikuga. Kui Miimol tekib tõrge, saadetakse rakenduse kaudu vastav info pilveteenust kasutades tugisüsteemi, kus edasimüüja saab distantsilt infot kontrollida ja vajadusel tarkvara uuendada.

Miimo on vaikne, võimaldades lõigata muru öösel ilma Teid või Teie naabreid häirimata. Ta on ka väga tõhus, kasutades sujuva pööramise funktsiooni, mis võimaldab tal ilma peatumata pöörata muru servast ära.