HRG & HRN seeria
HRX seeria
HRS seeria
UM seeria
Murutraktorid

HF 2625 K1 HT

Premium-klassi murutraktorid

Ideaalsed suurte muruplatside, parkide ja spordiväljakute jaoks.
Need murutraktorid on loodud selleks, et saaksite parima niitmis- ja kogumistulemuse mistahes seisus muru korral, nii et järele ei jääks niidetud liblesid ega niitmata kohti. Honda mootoritega murutraktorid lähevad alati hästi käima ja saavad takerdumata ja ummistumata hakkama ka rasketes tingimustes. Honda murutraktoritega saate muru hooldada kolmel moel: muru või lehti kokku kogudes, muru tagant välja suunates või multšimissüsteemi kasutades.

Sünkroonne terade töö
Mõlemal teral on kattuvad niitmisalad, et niitmine oleks täpne ja et vältida pööretel niitmata jäänud alade tekkimist.

Optiflow
Lõikekorpuse all olev ventilaatoriga süsteem parandab õhu liikumist lõikekorpuse ja kiire õhuvooluga kogumiskoti vahel. See muudab murutraktori murukogumise märkimisväärselt tõhusamaks.

Versamow™ selektiivne multšimissüsteem
Üheainsa hoovaga Honda Versamow' süsteem kogub lõigatud muru kas kotti või hakib selle peeneks ning lisab mullale, tehes lõigatud murust loodusliku väetise.

Elektriline muru mahakallamine

Kogumiskoti saab avada ja selle tööd juhtida elektrimootoriga. Piisab vaid lüliti vajutamisest.

Profimootor
Need mootorid on loodud spetsiaalselt rohkeks ja professionaalseks tööks. Mootorid on rippklappidega (OHV) ja raske tööga toimetulekuks järgmiste detailidega: malmsilindrid, laagrikomplekt, mis toetab väntvõlli, tõhus õhufilter ja terasest ventilaatorikate.

Muudetav kiirus: hüdrostaatiline käigukast

Suur kütusepaak