MIIMO

MIIMO 4000 Live

SUURIMATE ALADE JAOKS

Sarja tipp Miimo toob teie aeda uuenduslikkuse ja vastupidavuse maailma. Täiustatud IPX5 hüdroisolatsioon võimaldab Miimol töötada iga ilmaga ja olla puhastatav voolikuga. Standardvarustuses olevad uued kulumiskindlamad tagarattad kestavad kauem ning koguvad kasutamise ajal vähem muda ja lehti. Miimo HRM 4000 Live on varustatud ka paindliku dokkimisjaama funktsiooniga, mis võimaldab laadimisjaama paigaldada kõige sobivamasse, diskreetsesse kohta. Niitmise hõlbustamiseks võimaldab Mii-Monitori rakendus kaugjuhtimisega reguleerida niitmiskõrgust, käivitada, peatada või Miimoga sõita, samuti hallata niitmisaegu. Saate kasutada GPS-i jälgimist, et kontrollida oma Miimo asukohta ja piirata ala turvahoiatuste jaoks. Miimo reageerib ka Alexa käskudele, nii et muru ideaalses korras hoidmiseks ei pea te vajadusel isegi sõrme tõstma.

MII-MONITOR

Juurdepääs rakendusele Mii-Monitor, et näha, millal ja kui tihti teie Miimo niitma plaanib ja hõlpsalt vajalikke muudatusi teha. Ühendage 3G/4G** või Bluetoothi kaudu.

JUHTKAABEL

Võimaldab Miimol valida dokkimisjaama ja sealt tagasi kiirema marsruudi ning vältida rattajälgede tekkimist teie muruala servades. See juhe võimaldab Miimol liikuda ka mööda kitsaid, vaid 60 cm laiuseid käike.

MIKROMULTSIMINE

Väetamine niitmise ajal – Miimo mikromultšimistehnoloogia lõikab niidetud muru peeneks ja hajutab osakesed ühtlaselt üle muru.

PAINDLIK DOKKIMINE

Laadimisjaama saab paigaldada diskreetselt – terrassile, nurka või kasvõi põõsa või kõrvalhoone taha peitu. Miimo leiab tee koju.

MULTI MIIMO / SIDE BY SIDE

Kasutage kiiremaks lõikamiseks mitut Miimot ühes piirkonnas või määrake neile oma tsoonid funktsiooni Side By Side abil. 

AUTOMAATNE LÕIKEKÕRGUSE REGULEERIMINE

Seadke Miimo lõikama kindlale kõrgusele 20-60mm. Või lubage Miimol niitmiskõrgust automaatselt teie valitud kõrgusele reguleerida, olenevalt muru kasvukiirusest