MIIMO

MIIMO 2500 Live

KESKMISELE JA SUURELE AIALE

Muru parima väljanägemise tagamiseks muudab Miimo HRM 2500 muru niitmise lihtsaks tänu paljudele nutikatele funktsioonidele. Juhtkaabel tähendab, et Miimo katab väga tõhusalt kõik aiapiirkonnad. Täiendavaks eeliseks on dokkimisjaama paindlik paigaldamine, mis asetatakse teile kõige sobivamasse kohta. Plaaniline niitmine võimaldab teil valida, millal niitmine toimub. Lisaks saavad LIVE-mudelid kasu ka laadimisjaama leidmisest satelliidi abil, GPS-jälgimise funktsioonidest ja Mii-Monitori rakenduse lisafunktsioonidest, sealhulgas nutikast taimerist, ning võimest vastata Alexa käskudele.

MII-MONITOR

Juurdepääs rakendusele Mii-Monitor, et näha, millal ja kui tihti teie Miimo niitma plaanib ja hõlpsalt vajalikke muudatusi teha. Ühendage 3G/4G** või Bluetoothi kaudu.

JUHTKAABEL

Võimaldab Miimol valida dokkimisjaama ja sealt tagasi kiirema marsruudi ning vältida rattajälgede tekkimist teie muruala servades. See juhe võimaldab Miimol liikuda ka mööda kitsaid, vaid 60 cm laiuseid käike.

MIKROMULTSIMINE

Väetamine niitmise ajal – Miimo mikromultšimistehnoloogia lõikab niidetud muru peeneks ja hajutab osakesed ühtlaselt üle muru.

PAINDLIK DOKKIMINE

Laadimisjaama saab paigaldada diskreetselt – terrassile, nurka või kasvõi põõsa või kõrvalhoone taha peitu. Miimo leiab tee koju.

MULTI MIIMO / SIDE BY SIDE

Kasutage kiiremaks lõikamiseks mitut Miimot ühes piirkonnas või määrake neile oma tsoonid funktsiooni Side By Side abil.