HRG & HRN seeria
HRX seeria
HRS seeria
UM seeria
Murutraktorid

HRX 476 C2 VY

HRX
HRX-i mudelid saavad lihtsa vaevaga hakkama kuitahes suure muruplatsiga. Kergelt käivitatav ja kasutatav HRX tagab parimad tulemused minimaalse pingutusega. Masin on loodud selliselt, et see säästab ka ümbritsevat keskkonda, tekitades vähe müra ja heitgaase.

HRX-i muruniidukite omadused
Meie HRX-i mudelivalikus on nii lükatavaid, iseliikuvaid, SMART Drive'iga, muudetava kiirusega kui ka tagarulliga muruniidukeid. Valige jõuliste ja vastupidavate mudelite seast sobiv välja ning võite olla kindel, et muru on suurepäraselt kogutud ja kotti pandud, kogumiskoti tühjendamine võtab vähem aega ja Teile jääb rohkem aega niitmiseks.

4 ühes lõikekorpuse kõrguse reguleerimine (HRX 476)
Säästke niitmiseks aega käepärase hoovaga, mis liigutab lõikekorpust kõikidest ratastest korraga ülespoole.

Kuullaagrid nii esi- kui ka tagaratastel
Muruniiduki edasi-tagasi liigutamine ümber takistuste niites käib imelihtsalt

Nutikast materjalist tera
Kui tera tabab takistust, läheb see murdumise asemel pigem väändesse. See hoiab ära lõikekorpuse lõhkumise ja mootori võlli paindumise. Vahetage lihtsalt tera ära ja jätkake niitmist.

Tugevdatud ühendus lõikekorpuse ja käepideme vahel
Eriline disain hoiab niitmisel ja transportimisel kahjustusi ära.

Kergesti kokkupandav käepide
Kiire ja lihtne avada (ilma tööriistadeta), kõrgust reguleerida ja kokku panna, et niidukit kompaktselt hoiustada.

Suure õhuvooluga kogumiskott
Eriline disain, mis tekitab kogumiskotis maksimaalse õhuvoolu, et muru kogumise tulemus oleks parem. Peenvõrguga, et tolmu kinni pidada. Kogumiskoti peale pannakse lisakate, et veelgi vähendada tolmutamist, eriti multšimise ajal.

Polystrong®-i/Xenoy® lõikekorpus
• Seda materjali kasutades saame ühes tükis olevatele lõikekorpustele anda sujuvad jooned. Sujuvam kuju viib omakorda väiksema turbulentsini, kogudes muru kokku oluliselt paremini ja vähendades müra.
• Kergem kui teras- või alumiiniumvalust korpus.
• Enam kui kümme aastat pikem eluiga ja roostekindlus.
• Sellise korpuse külge kleepub vähem muru kui terase või sulami külge, nii et niitmine annab paremaid tulemusi.

SMART Drive®
SMART Drive'i käigukast on üks paljudest Honda patentidest, revolutsiooniline kombinatsioon Honda uusimast iseliikuvast mehhanismist ja ergonoomilisest käigukangist. Mõeldud selleks, et saaksite liikumiskiirust vaid sõrmeliigutustega kontrollida ja sujuvalt muruniitmise kiirust reguleerida, et puude ümbert, aia, seinte ja lillepeenarde äärtest muru aina täpsemalt niita. Seda kasutades ei teki aeda manööverdamisel enam ka libisemisjälgi. Võrreldes tavalise muruniiduki käigukastiga käib siduri ühendamine soonte abil, nii et ei teki tunnet järsust sisse-väljalülitusest.

Roto-stop® – terade peatamise sidur

See peatab terade pöörlemise, kuid jätab mootori tööle, et saaksite kogumiskotti tühjendada või iseliikuvate mudelitega üle teeradade minna