Mullafrees

FJ 500

Kompaktsed põllumasinad

Kombineerides võimsust mitmekülgse funktsionaalsusega

Meie võimsad ja mitmekülgsed kompaktsed põllumasinad on heaks manööverdamiseks piisavalt kerged, aga ka jõulised, et vähendada oluliselt ajakulu ja pingutust, mida nõuavad raskemad aiatööd. Tänu võimsale 160 cm3 mootorile ja manuaalsele käigukastile saate reguleerida nii kiirust kui ka võimsust, et kasutamine oleks mugav ja saaksite täpselt soovitud tulemuse.

Kokkupandav käepide
Saate selle kena, mugavate sissepoole jäävate nuppudega käepideme kokku panna, et masinat hoiule panna või transportida.

Transportimisratas
Transportimisratas aitab Teil paremini manööverdada ning põllumasinat märkamatult hoiukoha ja tööpõllu vahel liigutada – ka mööda kõnniteede servi ja kallakutel.

Käigukast
Rohkem käike tähendab suuremat paindlikkust ja võimsust. Käigukast kannab masina töötamiseks üle ideaalselt jõudu ja väändemomenti, nii et saate valida just oma tempole vastava parima kiiruse.

Keeratav käepide
Ohutust tagava vabastamissüsteemiga saate käepidet reguleerida, et seda vasakule või paremale keerata, nii et saate tööd teha endast jalajälgi maha jätmata ning vältida juba haritud maa ja taimede kokkusurumist.

Küljekettad
Küljekettad kaitsevad kasvavaid taimi lendava prahi ja lõikuri eest, hoides põllumasinat vagu mööda liikudes ideaalselt joondatuna.

2 edasikäiku ja 1 tagasikäik
Reguleeritava kõrgusega käepidemed
Võimas ja üliusaldusväärne GX160 mootor
Transportimisratas

Võimalikud lisad:
Erinevate äkete võimalused
Kaabits
Muldajad
Kartulikorjajad
Terasrattad
Õhkrehvid
Ader
Muru õhutaja
Lumetera